FAKRO za pan brat z najnowszą technologią

FAKRO, które od zawsze stawia na innowacyjność od stycznia dysponuje nowoczesnym, mobilnym kanałem informacyjnym w postaci tzw. QR kodów. Ci, którzy korzystają z mobilnych urządzeń takich jak smartphony czy tablety mogą teraz w szybki sposób dotrzeć do informacji na temat produktów firmy.

FAKRO za pan brat z najnowszą technologią

Kod Quick Response, bo takie jest angielskojęzyczne rozwinięcie skrótu, to czarno-biały kwadrat zawierający dwuwymiarowy zapis danych. Za pomocą smartphona czy tabletu skanujemy kod zawarty np. w reklamie prasowej, który bez konieczności wpisywania kilkunastu znaków w przeglądarce umożliwia bezpośrednie przekierowanie na strony internetowe.

QR kod umożliwia dostęp do opisu i zdjęć najbardziej popularnych produktów FAKRO, takich jak nowoczesne okno uchylno obrotowe FPP–V preSelect, superenergooszczędne okno FTT U8 Thermo, okno antywłamaniowe FTP-V P2 Secure, okno balkonowe FGH-V Galeria oraz najwyższe okno na świecie FDY-V Duet proSky.
--
REKLAMA:
--
Na rynku znajduje się wiele różnych urządzeń mobilnych, umożliwiających zeskanowanie kodu poprzez nakierowanie obiektywu urządzenia na QR. Sprawdź , jakie to proste.

Przeczytaj także