Gala Programu VIP 2013 z udziałem firmy Effector

W dniu 12 czerwca 2013 r. w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się Gala Programu VIP 2013, która jest jednym z najważniejszych spotkań dla producentów stolarki oraz właścicieli salonów sprzedaży okien i drzwi. W uroczystości wziął udział także reprezentant firmy Effector SA - patrona tegorocznej edycji projektu.

Fot. Effector
Fot. Effector
Program „VIP – Najlepsze Okna, Drzwi, Bramy Garażowe” oraz „VIP – Najlepsze Salony Stolarki” to wiodące inicjatywy portalu Infookno.pl , które powstały z myślą o wymagających Klientach, poszukujących dobrych i sprawdzonych rozwiązań. Wszystkie zgłaszane do tego projektu wyroby posiadają wiele certyfikatów i wyników badań, przeprowadzonych w laboratoriach, potwierdzających ich wysoką jakość. Kapituła Programu VIP przed przyznaniem nagród, wnikliwie weryfikuje zgłoszone produkty, nagradzając najlepsze spośród nich tytułem Laureata VIP.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 30 producentów w 9 kategoriach, z czego nagrodzono dwanaście przedsiębiorstw. Paweł Arabas, przedstawiciel firmy Effector, która od lat działa w branży budowlanej oraz posiada w ofercie gamę produktów z zakresu stolarki aluminiowej, brał udział w posiedzeniu Kapituły, przyznającej certyfikaty VIP za najlepsze okna i drzwi oraz najlepsze salony stolarki.
--
REKLAMA:
--
- Tegoroczna edycja programu nagrodziła wyroby optymalne oraz luksusowe, wyróżniających się producentów stolarki otworowej – stwierdził Paweł Arabas z Effector SA. – Nowoczesne, a przede wszystkim energooszczędne rozwiązania to już wyraźny trend w budownictwie, który nie tylko podnosi komfort życia, ale jednocześnie ma na uwadze troskę o środowisko naturalne – powiedział Paweł Arabas.

Fot.P. Arabas, Effector. Fot. infookno.pl
Fot.P. Arabas, Effector. Fot. infookno.pl
Zarówno producenci jak salony sprzedaży z chęcią biorą udział w projekcie, gdyż dzięki jego sprawdzonej formule mogą wykazać jakość swoich produktów i usług, potwierdzoną stosownymi certyfikatami. Nie bez znaczenia jest też zainteresowanie, jakie wzbudza program wśród klientów, którzy stoją przed wyborem stolarki okiennej lub drzwiowej do swojego domu czy mieszkania. Z roku na rok są oni coraz bardziej świadomi swoich potrzeb i oczekiwań wobec produktów, ale nie zawsze mogą je zweryfikować. Programy takie jak VIP pomagają w podjęciu decyzji oraz dostarczają wielu dodatkowych informacji na temat bogatej oferty producentów.

Przeczytaj także