Projekty i aranżacje
 

Flügger: Trendy kolorystyczne 2013

Musimy częściej mówić "TAK". TAK dla świętowania, szczęścia, rozkoszy, TAK dla cudu życia. Kryzys ekonomiczny zmusił nas wszystkich do kontrolowania wydatków, ale również pozwolił nam otworzyć się na optymizm i nadzieję na lepsze jutro. Rodzi się nowy duch czasu. Wszechobecne, rozbrzmiewające TAK dla życia we wszystkich jego aspektach!

Wybrane 28 kolorów jest dostępne na flugger.pl i we wszystkich sklepach sieci Flügger farby, gdzie pracownicy służą profesjonalną radą odnośnie najlepszego wyboru kolorów.
Wybrane 28 kolorów jest dostępne na flugger.pl i we wszystkich sklepach sieci Flügger farby, gdzie pracownicy służą profesjonalną radą odnośnie najlepszego wyboru kolorów.

Żywe kolory

Flügger Trendy kolorystyczne 2013 oferują cztery optymistyczne tematy w 28 zmysłowych odcieniach. Intensywna paleta kolorów łączy w sobie ciepłe odcienie, mgliste barwy, czarującą głębię oraz autentyczną harmonię. Każdy z tematów ma przypisany wzór tapety Fiona.

Cztery zmysłowe tematy

”Odrodzenie” nadaje przeszłości ducha renesansu i budzi wspomnienia barw i odcieni z dawnych czasów, w zakresie siedmiu kolorów, przenosząc powagę i styl do nowoczesnej codzienności.

”Rozkosz” kusi nas głębią czekoladowego brązu i zamszową pięknością, we wszystkich siedmiu zmysłowych odcieniach, które cechuje pożądliwa radość życia i głęboka rozkosz. Zobacz wszystkie cztery tematy w dołączonym zestawieniu.
--
REKLAMA:
--
”Serce” oferuje wesołą siedmiostopniową skalę kolorów, odwołującą się bezpośrednio do zmysłów i sławi etniczne wzory oraz żarzące się odcienie.

”Mgła” jest bardziej powściągliwa w swoim wyrazie, składa się z siedmiu jasnych klasyków z rozmytymi kontrastami i przejrzystą kruchością, wywołuje mgliste wspomnienia i niewyraźne marzenia.

Stwórz w swoim domu nastrój, jakiego pragniesz

Trendy kolorystyczne 2013 proponują każdy temat do określonego wnętrza. Możesz nadać ścianom łazienki kolor intensywnej czekolady, a stolarce kremową barwę. Spokojną atmosferę w sypialni stworzysz używając delikatnych, niebieskich elementów, a pokój dzienny ponownie nabierze życia, jeśli pokryjesz ściany soczystą zielenią.

Przeczytaj także