Meble łazienkowe wyróżnione w konkursie

Nowoczesna linia szafek podumywalkowych Decora dostępna jest w bogatej kolorystyce – od neutralnej bieli, przez żywe bordo i fiolet aż do eleganckiej błyszczącej czerni. Jury konkursy „Łazienka – Wybór Roku 2013” przyznało linii Decora wyróżnienie w kategorii „Meble łazienkowe”. To kolejny produkt marki Aquaform, który został doceniony w konkursie.

Wyróżnienie dla kolekcji mebli łazienkowych Decora Aquaform
Wyróżnienie dla kolekcji mebli łazienkowych Decora Aquaform
Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się 25 marca w Hotelu Polonia w Warszawie. Była to już XII edycja tego prestiżowego konkursu, w którym eksperci wybierają najlepsze produkty wyposażenia wnętrz w 16 kategoriach. W tej edycji ocenianych było 119 produktów, zgłoszonych przez rekordową liczbę – 44 firmy z branży. Jury, w skład którego wchodzą projektanci wzornictwa, architekci, a także przedstawiciele salonów, hurtowni i organizacji związanych z branżą łazienkową oraz osobistości ze świata nauki, ocenia produkty uwzględniając m.in. ich walory wzornicze i użytkowe, jakość wykonania i nowatorstwo rozwiązań.

Fot. Aquaform Kolekcja Decora – czerń na wysoki połysk
Fot. Aquaform Kolekcja Decora – czerń na wysoki połysk
– Dla klientów przy wyborze mebli łazienkowych istotna jest zarówno ich funkcjonalność i trwałość, jak i ciekawy nowoczesny wygląd. Gdy tworzyliśmy linię mebli Decora przyświecały nam właśnie takie cele. Cieszymy się bardzo, że linia szafek podumywalkowych Decora jest doceniana nie tylko przez konsumentów, ale także przez kapitułę konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2013”. To już kolejne wyróżnienie dla marki Aquaform w tym prestiżowym konkursie. W ubiegłych latach nagrodzone zostały wanny z naszej oferty – modele Arcline i Simi – podkreśliła Anna Kaczmarek, specjalista ds. marketingu w firmie Aquaform.
--
REKLAMA:
--
Fot. Aquaform Kolekcja Decora w kolorze bordo
Fot. Aquaform Kolekcja Decora w kolorze bordo

Decora – bogaty wybór kolorów i elegancki design

Wyróżnione meble z linii Decora to jedne z najbardziej nowoczesnych i funkcjonalnych produktów w kolekcji mebli łazienkowych marki Aquaform. Szafki Decora w kolorze: bordo, fiolet, antracyt i czarny wykonane są w nowoczesnej technologii z płyty MDF plus Akryl. Płyta akrylowa pozwala zachować oryginalny kolor oraz wysoki połysk powierzchni frontowych, chroni również przed działaniem wody, wilgoci czy pary wodnej. Linia Decora obejmuje 3 szafki podumywalkowe o różnej wielkości, z lustrem, którego obramowanie jest w kolorze szafki. Szafka podumywalkowa i lustro to najczęściej wybierany przez Polaków zestaw mebli łazienkowych. Meble Decora charakteryzuje bardzo wysoka jakoś wykonania. Posiadają zwiększoną odporność na wilgoć, mechanizmy hamujące przy domykaniu i płaskie, łatwe do czyszczenia i higieniczne powierzchnie. Do standardowych pięciu kolorów (legno ciemne, antracyt, białego, fioletowego i bordo) producent dołączył szósty kolor – elegancką i nowoczesną czerń na wysoki połysk. To jedna z najbardziej pożądanych barw w nowoczesnych wnętrzach, kojarzona z elegancją i prostotą dresingu zarazem.

Przeczytaj także