Wykończenie i pielęgnacja podłóg
 

KROME – 5 powodów, dla których warto wybrać listwy przypodłogowe tej marki

Wybór listew przypodłogowych to ważna decyzja, która wpływa na estetykę oraz funkcjonalność wnętrza. Na rynku dostępnych jest wiele produktów tego typu, dlaczego zatem warto postawić właśnie na listwy przypodłogowe KROME? Przedstawiamy aż 5 powodów, które nie pozostawiają wątpliwości, że z takim wykończeniem każda podłoga stanie się piękna i funkcjonalna!

Fot. freepik.com
Fot. freepik.com

1. Wysoka jakość materiałów – listwy KROME gwarancją trwałości

Jednym z kluczowych powodów, dla których warto zainwestować w listwy przypodłogowe KROME, jest ich niezwykła trwałość wynikająca z wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji. Listwy przypodłogowe tej marki są wykonane z tworzyw, które są odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Dzięki temu, listwy KROME zachowują swój idealny wygląd przez długi czas, nawet w pomieszczeniach narażonych na nadmierną wilgoć.

2. Różne kolory do wyboru – listwy przypodłogowe czarne, białe i nie tylko!

KROME oferuje bogatą paletę kolorystyczną swoich listew przypodłogowych, dzięki czemu można je dopasować do każdego wnętrza. Oprócz klasycznych listew przypodłogowych białych dostępne są czarne listwy przypodłogowe, na tym jednak nie koniec! W asortymencie marki znajdują się również lakierowane listwy przypodłogowe drewniane (wykonane z płyt MDF), oferowane w szerokim zakresie kolorystycznym (paleta RAL lub NCS). Pozwala to na dopasowanie listew podłogowych do każdego rodzaju podłogi oraz stylu i charakteru wnętrza. Przy czym białe listwy przypodłogowe z polistyrenu można z powodzeniem malować farbami akrylowymi na dowolny kolor.
--
REKLAMA:
--

3. Łatwość montażu – proste i szybkie układanie listew KROME

Kolejnym argumentem przemawiającym za wyborem listew przypodłogowych marki KROME jest łatwość ich montażu. Listwy przypodłogowe z tworzyw sztucznych montowane są na klej. Robi się to naprawdę szybko i nie potrzeba do tego zbyt dużej ilości sprzętu ani specjalnych umiejętności, są one proste w położeniu nawet dla osób, które nie mają dużego doświadczenia w pracach remontowych.

4. Estetyka i nowoczesny design – listwy podłogowe idealne dla każdego wnętrza

Listwy przypodłogowe KROME cechują się nowoczesnym i estetycznym designem. Ich stylowe wzornictwo i dopracowane detale sprawiają, że świetnie komponują się zarówno z wnętrzami w nowoczesnym, jak i tym w bardziej klasycznym stylu.

Przy czym listwy przypodłogowe KROME to produkty nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również niezwykle funkcjonalne. Marka ta oferuje bowiem specjalnie wyprofilowane listwy z miejscem na przewody, dzięki czemu możliwe jest estetyczne i dyskretne ukrycie kabli. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą utrzymać elegancję i wysoką estetykę w pomieszczeniach.

5. Atrakcyjna cena i pozytywne opinie

Dwoma ostatnimi, ale nie mniej ważnymi powodami, dla których warto wybrać listwy przypodłogowe KROME, są pozytywne opinie klientów oraz ich atrakcyjna cena. Marka ta zdobyła uznanie zarówno wśród użytkowników, którzy doceniają jakość i estetykę produktów, jak i wśród fachowców, którzy chętnie polecają listwy przypodłogowe polskiego producenta.

Przeczytaj także