Sprawdź kiedy MILWAUKEE® Tour będzie w Twojej okolicy!

Kolejna edycja MILWAUKEE® Tour rusza już 2 września 2021. Tym razem w ciągu miesiąca marka odwiedzi 21 lokalizacji, zaczynając od Koszalina, Mierzyna, Kępna, Bełchatowa i Komorników. Uczestnicy będą mieli możliwość przetestowania narzędzi, zobaczenia najnowszych premier oraz skorzystania z porad ekspertów i promocji dostępnych wyłącznie podczas wydarzenia.

Fot. MILWAUKEE®
Fot. MILWAUKEE®

W tym roku w ramach dwóch edycji MILWAUKEE® Tour zaplanowano 39 wydarzeń – 18 w pierwszej edycji, która zakończyła się w czerwcu oraz 21 w drugiej, która wystartuje już 2 września 2021 roku.

Fot. MILWAUKEE®
Fot. MILWAUKEE®

Wydarzenia z serii MILWAUKEE® Tour to świetna okazja by zapoznać się z premierami narzędzi i zobaczyć ich możliwości w naturalnych warunkach. Podczas wydarzenia do dyspozycji uczestników są również eksperci marki, którzy oprócz pokazów narzędzi pomogą dobrać narzędzie dopasowane do potrzeb. Z okazji kolejnej edycji MILWAUKEE® Tour przygotowane zostały dedykowane promocje, które obowiązują wyłącznie podczas wydarzenia i są przeznaczone dla użytkowników końcowych narzędzi MILWAUKEE®.

Fot. MILWAUKEE®
Fot. MILWAUKEE®

W tym roku oprócz najpopularniejszych narzędzi systemów M12 i M18™, w czerwonych namiotach można także znaleźć sekcję poświęconą systemowi MX FUEL™. Dodatkowo, na stanowiskach MILWAUKEE® Tour, zapoznamy się również z najnowszymi dodatkami do pozostałych systemów i zupełnie nową kategorią w portfolio producenta - środkami ochrony indywidualnej.
--
REKLAMA:
--
Kalendarz jesiennej edycji MILWAUKEE® Tour (dokładne lokalizacje znajdą Państwo na stronie www.milwaukeetool.pl):

Sprawdź kiedy MILWAUKEE® Tour będzie w Twojej okolicy!

MILWAUKEE® Tour to seria wydarzeń na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii i Węgier organizowana we współpracy z dystrybutorami marki. Pierwsza polska edycja odbywała się w maju i czerwcu 2021 roku. Łącznie w ramach dwóch edycji w Polsce odbędzie się prawie 40 wydarzeń, a w całej Europie blisko 90.

Przeczytaj także