Wentylacja i klimatyzacja
 

Nowa centrala wentylacyjna Zehnder ComfoAir Standard – bezkonkurencyjna przy renowacji systemów wentylacyjnych

Zehnder ComfoAir Standard znakomicie poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach. Jest to optymalne rozwiązanie nie tylko w nowych projektach budowlanych, ale idealnie sprawdza się podczas renowacji. To połączenie doskonałej efektywności energetycznej, niskiego poziomu hałasu oraz niskich wymagań konserwacyjnych.

Fot. Zehnder
Fot. Zehnder

Zehnder ComfoAir Standard to najnowsza centrala wentylacyjna w ofercie marki.

Nowoczesna wentylacja w Twoim domu

Dzięki kompatybilności wstecznej Zehnder ComfoAir Standard oferuje możliwość modernizacji istniejących systemów wentylacji w celu spełnienia dzisiejszych przepisów. I to w kilku prostych krokach! Centrala ta jest idealnym zamiennikiem nie tylko do wcześniejszych modeli marki, jak Zehnder ComfoAir WHR G90-300/G91-350. Bez problemu może być wykorzystana jako zamiennik w systemach innych marek.

Centralę wentylacyjną Zehnder ComfoAir Standard charakteryzuje nowoczesny, a jednocześnie dyskretny design. Wbudowany wyświetlacz pozwala na łatwe uruchomienie i gwarantuje wygodną obsługę z rożnymi opcjami sterowania, takimi jak Zehnder ComfoSense.

Świeże, czyste powietrze o optymalnej temperaturze

Alert filtra pozwala na wymianę zawsze w razie realnej potrzeby, a to przecież filtry stoją na straży świeżego powietrza, wolnego od kurzu i pyłków. Szczególnie w oparciu o koncepcję ePM1 (F7) / zgrubnym (G4). Jeszcze lepsza jakość powietrza jest możliwa z wbudowanym wymiennikiem entalpicznym, który odzyskuje wilgoć wywiewaną z domu (ComfoAir Standard 375 ERV).
--
REKLAMA:
--
Elektryczna nagrzewnica wstępna umożliwia bezproblemową wentylację w niższych temperaturach. By-pass (0 lub 100%) zapewnia jeszcze większy komfort, szczególnie latem, gdyż tworzy optymalną temperaturę powietrza nawiewanego.

Komfort i łatwa instalacja

W zależności od zapotrzebowania możemy dobrać wersję o wydajności do 300 m3/h i 375 m3/h - dostępne w wariancie lewym lub prawym. Wydajny wymiennik ciepła i niski wskaźnik SFP umożliwiają osiągnięcie wysokiego poziomu efektywności energetycznej przy niskim zużyciu energii.

Regulowane króćce przyłączeniowe to gwarancja łatwej i elastycznej instalacji. Dopracowana konstrukcja wentylatora zapewnia nie tylko optymalny przepływ powietrza, ale także lepszą wydajność akustyczną, jakże istotną w codziennym użytkowaniu.

Przeczytaj także