Instalacje kanalizacyjne
 

Scada Black - kolejna odsłona odpływu ściennego firmy KESSEL

Z myślą o nowoczesnych wnętrzach i czarnej armaturze firma KESSEL wprowadziła wersję Black odpływu ściennego Scada. Drugi wariant kolorystyczny stanowi istotne uzupełnienie możliwości projektowania łazienki z wykorzystaniem tak chętnie obecnie stosowanego czarnego koloru.

Fot. KESSEL
Fot. KESSEL
Fot. KESSEL
Fot. KESSEL

Odpływ ścienny Scada udowadnia, że design i funkcjonalność z powodzeniem mogą iść w parze.

Znakomite wzornictwo

Odpływ zamontowany w ścianie nie dość, że nie zakłóca układu płytek na podłodze, to w jeszcze mniejszym stopniu ingeruje w aranżację pomieszczenia, szczególnie gdy wykorzystamy pokrywę do wypełnienia płytkami.

Fot. KESSEL
Fot. KESSEL

Czarny kolor w nowym odpływie ściennym Scada Black z pewnością znajdzie wiele zastosowań w zakresie aktualnych trendów designu i wyposażenia. Nowoczesne łazienki często projektowane są w ciemnej kolorystyce.
--
REKLAMA:
--

Przemyślana technika

Odpływ Scada nadaje się idealnie nie tylko do wykończenia nowych przestrzeni prysznicowych, ale również podczas renowacji istniejących instalacji. Wszystko dzięki najwyższej jakości materiału, niewielkiej wysokości zabudowy wynoszącej 80 mm oraz nóżkom montażowym, które umożliwiają perfekcyjne wyrównanie. Suchy syfon Multistop zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji.

Fot. KESSEL
Fot. KESSEL

Elastyczna zabudowa w każdych warunkach budowlanych możliwa jest w płycie gipsowej, w ścianie murowanej lub przy pomocy gotowego modułu podłogowego. Scada Black posiada również trzy możliwości podłączenia odpływu - z przodu, z boku po lewej lub po prawej stronie.

Przeczytaj także