Grzejniki
 

Klasyk Zehndera w nowym wydaniu łazienkowym z wygodnym uchwytem

Zehnder przygotował kolejną odsłonę modelu Zehnder Charleston. Wersja Bar to wyjątkowy grzejnik żeberkowy z chromowanym wieszakiem na ręcznik. Znakomita dekoracja łazienki zapewniająca przyjemne ciepło.

Fot. Zehnder
Fot. Zehnder
Zehnder Charleston to jeden z najbardziej znanych modeli grzejnika. Dostępny w wielu odsłonach - wykonanie łukowe, kątowe, na efektownych nóżkach, a do tego smukła sylwetka w wersji Turned z nowatorskim obrotem o 90° czy opcja w 100% elektryczna ze sterownikiem czasowym.

Gustowny uchwyt na ręczniki

Nowa odsłona klasyka wyposażona jest w wygodny wieszak na ręczniki, który można zamontować na różnych wysokościach - na wyciągnięcie ręki. Chromowany uchwyt, który ogrzeje i osuszy ręczniki, stanowi jednocześnie element dekoracyjny i użytkowy.
--
REKLAMA:
--
Klasyczny, ponadczasowy wygląd wzbogacony jest w tym modelu o kolejny, elegancki motyw.

Wysoka jakość i komfort cieplny

Dopracowany w najdrobniejszym szczególe jest wprost perfekcyjnie wykonany dzięki produkcji opartej na bezodpadowej technologii laserowej.

Zehnder Charleston Bar dzięki wysokiej mocy grzewczej ogrzeje do komfortowej temperatury nawet duże łazienki, a przy tym osuszy i podgrzeje małe i większe ręczniki. Wysoka wydajność cieplna zapewniona jest również w ramach starszych instalacji.

Przeczytaj także