Yale ogłasza nową współpracę z DoorBird

Dostarczając nowe rozwiązania dostępowe dla swoich klientów

Fot. Yale
Fot. Yale

Po niedawnym wprowadzeniu nowego produktu, jakim jest Linus® Smart Lock, Yale opracowuje szereg jego integracji z zaufanymi markami partnerskimi. Najnowszą z nich jest kompatybilność z wideodomofonem IP DoorBird. Teraz ​​konsumenci będą mogli zdalnie otwierać swoje drzwi za pomocą Linus® Smart Lock bezpośrednio przez aplikację DoorBird.

Dzięki integracji Linus®Smart Lock i wideodomofonu IP DoorBird, konsumenci będą mogli cieszyć się nowymi, wspaniałymi korzyściami, takimi jak:
• Dowiedz się, kto Cię odwiedził, nawet gdy jesteś poza domem: dzięki aplikacji DoorBird możesz łatwo zintegrować go z własnym systemem automatyki domowej, wideodomofon IP DoorBird pozwoli Ci monitorować drzwi wejściowe, furtkę i drzwi garażowe.
• Nigdy więcej nie przegapisz gości: dzięki Yale i DoorBird konsumenci będą wiedzieć, czy kurier lub znajomi odwiedzili ich w ciągu dnia, a nawet będą mieli możliwość rozmowy z nimi – bez względu na to, gdzie się znajdują.
• Nigdy więcej nieudanych dostaw: wystarczy użyć Linus® Smart Lock, aby zapewnić kurierowi tymczasowy dostęp do korytarza, aby mógł zostawić paczkę wewnątrz, a nie przed drzwiami. Nawet podczas pracy zdalnej, dostawy nie muszą zakłócać napiętych harmonogramów.
--
REKLAMA:
--
Jako główny dostawca inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa w domu, któremu ufają miliony ludzi na całym świecie, Yale jest zaangażowany w poszerzanie asortymentu kompatybilnych rozwiązań bezpieczeństwa inteligentnego domu i zapewniających integracje z zaufanymi markami.

DoorBird jest liderem w dziedzinie wideodomofonów IP i marką Bird Home Automation Group. Z ponad 100 000 domofonów zainstalowanych na całym świecie, berliński producent zajmuje się tworzeniem inteligentnych produktów komunikacji domofonowej dla każdego domu. Wszystkie produkty są produkowane w Niemczech i łączą w sobie nowoczesny design, wysokiej jakości materiały i najnowocześniejszą technologię IP.

Przeczytaj także