Hurtownie dachowe 4D Grupa – nowa marka, nowa jakość

W 2020 roku na rynku pokryć dachowych pojawiła się nowa firma – 4D Grupa, która zaczęła prężnie działać w branży dachowej. 4D Grupa jest zintegrowaną siecią hurtowni dachowych, która łączy duże hurtownie, współpracuje z najważniejszymi producentami materiałów dachowych i tym samym dostarcza najlepsze materiały na dach do klienta końcowego.

Fot. 4D Grupa
Fot. 4D Grupa

Razem w górę!

Motto „Razem w górę!” to slogan firmy, który wynika z jej tożsamości oraz nastawienia do partnerów biznesowych. Synergia płynąca z konsolidacji uznanych firm, zarówno hurtowni jak i producentów, przynosi wymierne i konkretne korzyści, które byłyby trudne do osiągnięcia przez pojedyncze podmioty. „Razem możemy więcej i lepiej. Razem możemy się szybciej rozwijać i iść w górę” – dodaje Tomasz Piotrowski z 4D Grupy.

Fot. 4D Grupa
Fot. 4D Grupa

Ponadto 4D Grupa oparta jest na czterech fundamentach, które niejako wpisane są w nazwę firmy. 4D to dach, dom, design i dialog.

• DACH jest kluczową częścią biznesu Partnerów Handlowych grupy.
• DOM, bo grupa nie ogranicza się tylko do sprzedaży i dystrybucji materiałów na dach, ale również oferuje inne materiały do budowy domu
• DESIGN ma odzwierciedlać nowoczesność w aktywności marketingowej
• DIALOG jest fundamentem kultury organizacyjnej firmy.

Fot. 4D Grupa
Fot. 4D Grupa

Wsparcie na wielu polach

Celem 4D Grupy jest zintegrowanie sieci najlepszych hurtowni dachowych pod wspólnym, rozpoznawalnym szyldem oraz wykreowanie spójnej polityki marketingowej w stworzonej sieci. Wysokie standardy jakościowe, przejrzystość procesów biznesowych i budowanie łańcucha wymiernych korzyści dla Partnerów rynkowych stanowi wartość wyróżniającą 4D Grupę rynku.

„Tworząc 4D Grupę chcemy prowadzić spójną politykę marketingową w naszej sieci. Chcemy by hurtownie dostrzegały korzyści w konsolidacji działań marketingowych, producenci czerpali korzyści ze spójności grupy, a inwestorzy mogli oczekiwać od nas wysokich standardów jakościowych i serwisowych. To wszystko pod wspólnym szyldem 4D Grupa.” – mówi Tomasz Piotrowski
--
REKLAMA:
--
Dlatego też 4D Grupa oferuje wsparcie na wielu polach. Pomaga realizować cele biznesowe współpracujących firm, aktywnie promuje w swoich kanałach komunikacyjnych zarówno hurtownie, produkty oraz marki dachowe, a także organizuje szkolenia i webinaria podnoszące poziom wiedzy menedżerskiej i produktowej wśród właścicieli i pracowników hurtowni, zaś producentom udostępnia kanał dotarcia z nowościami produktowymi.

Przeczytaj także