[WARSZTAT] Izolacje techniczne: zgodnie z metodologią BIM, zgodnie z WT 2021

Paroc ponownie zacieśnia współpracę z Fluid Desk – producentem popularnej platformy 3D CAD i BIM dla specjalistów z branży instalacyjnej. Owocem tej kooperacji jest bezpłatny warsztat online poświęcony projektowaniu systemów HVAC z zachowaniem wymagań nowych Warunków Technicznych.

Fot. Paroc
Fot. Paroc

Projektujesz instalacje w środowisku BIM? Nie może Cię zabraknąć na tym spotkaniu! Korzystając z programów Ventpack, Hydronicpack i Sanipack dowiesz się m.in jak:
Ale to nie wszystko. Michał Nękanowicz, Specifications Sales Manager i BIM Manager w Paroc Polska, przedstawi wszystkim aktualne przepisy dotyczące izolacji rur i kanałów instalacyjnych, jakie wprowadzone zostały wraz z nowymi Warunkami Technicznymi 2021. Korzystając z oprogramowania Fluid Desk zaprezentujemy też gotowe rozwiązania w środowisku CAD/BIM, dzięki którym można spełnić najnowsze wymagania.

Gorąco zapraszamy!

Data: 23 lutego 2021 (wtorek)
Godzina: 10:30 – 13:30
--
REKLAMA:
--
Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do potwierdzenia uczestnictwa mailem na adres: info@fluid-desk.com lub telefonicznie: +48 609 859 862/ +48 609 799 655. Po zapisaniu się na szkolenie, każdy z uczestników otrzyma link umożliwiający dołączenie do spotkania.

Przeczytaj także