Zagłosuj w plebiscycie SUPER DACH 2020 i wygraj!

Portal z poradami na temat budowy i konserwacji dachów SUPERDEKARZ.PL zaprasza do wzięcia w plebiscycie SUPER DACH 2020. Głosujący mogą wygrać jeden trzech odkurzaczy mobilnych marki Severin, ufundowanych przez BMI Braas.

Fot. SUPERDEKARZ
Fot. SUPERDEKARZ

Zdjęcia dachów zostały przesłane przez dekarzy zrzeszonych w programie SUPERDEKARZ i przedstawiają dachy położone przez nich w 2020 roku. Redakcja portalu wytypowała 50 zdjęć, które najciekawiej odzwierciedlają urodę dachówek ceramicznych, betonowych oraz blachodachówek na różnego typu budynkach - od domków jednorodzinnych, poprzez osiedla, domy wielorodzinne aż po zabytki. Pierwszy etap głosowania upływa 24 lutego o północy.

Zasady plebiscytu:1. Oddaj głos na przynajmniej 1 zdjęcie w każdej z trzech kategorii: 1 - Dach nowy, 2 - Renowacja dachu, 3- Dach z lotu ptaka.
2. Możesz oddać maksymalnie 10 swoich głosów (polubień).
3. Na tym etapie nazwiska i firmy wykonawców trzymane są w tajemnicy, abyś kierował/-a się wyłącznie tym, co widzisz na zdjęciu.
4. Zliczanie głosów rozpocznie się 25 lutego 2021 r. i wyłoni 12 półfinalistów, czyli najbardziej popularne zdjęcia.
5. 1 marca rozpocznie się 2 etap plebiscytu. Przedstawimy 12 półfinalistów i ponownie poddamy głosowaniu. W ten sposób wybrane zostaną SUPER DACHY 2020, po 3 w każdej kategorii.
6. Jeśli zagłosujesz w 1 i 2 etapie plebiscytu, a dodatkowo przekonująco uargumentujesz, dlaczego dane zdjęcie zasługuje na tytuł SUPER DACHU 2020, masz szansę na jedną z 3 nagród - mobilnego odkurzacza do auta i domu marki SEVERIN, które ufundowała marka BMI Braas.
--
REKLAMA:
--
Link do zdjęć: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=superdekarz&set=a.5158240867580706

Przeczytaj także