Izolacje - tematy pozostałe
 

Smart Plan Asteco – jedyny taki abonament w branży systemów natryskowych

Model abonamentowy staje się coraz bardziej popularny w różnych sektorach gospodarki. Trend zwany ekonomią subskrypcji lub gospodarką abonamentową dotarł również do branży systemów natryskowych. To otwiera nowe perspektywy rozwoju dla przedsiębiorców działających w branży budowlanej i przemysłowej, w tym wykonawców izolacji poliuretanowych.

Fot. Asteco Polska
Fot. Asteco Polska

Smart Plan Asteco to nowa oferta firmy Asteco Polska, jedynego w Polsce Strategicznego Partnera amerykańskich marek Graco i Airlessco. Specjalny rodzaj abonamentu pozwala pracować na najbardziej niezawodnych systemach do natrysku, a jednocześnie optymalizować koszty ponoszone przez wykonawcę za profesjonalny, certyfikowany sprzęt. Jedną z korzyści Smart Planu Asteco jest otrzymanie urządzenia na własność po upływie określonego czasu korzystania z abonamentu, bez żadnych dodatkowych opłat. To obecnie jedyna taka oferta w branży systemów natryskowych.

Smart Plan Asteco ma już 3 odsłony

Pierwszą ofertą tego typu, którą firma Asteco Polska wprowadziła na rynek, był Smart Plan z pianą Purteco i reaktorem Gunteco PS-25 - po 48 miesiącach abonamentu na pianę urządzenie staje się własnością klienta. Sukces tej opcji skłonił Asteco do rozszerzenia oferty Smart Plan także na inne produkty. Tak powstał abonament na 24 miesięce z masą hybrydową Putzteco i agregatem malarsko-szpachlarskim Airlessco. W listopadzie poznaliśmy trzecią odsłonę oferty Smart Plan Asteco - 12-miesięczny abonament z pianą Purteco i pistoletem Graco Fusion PC.
--
REKLAMA:
--
Korzystając ze Smart Planu Asteco przedsiębiorcy mogą rozwijać swoją firmę i pracować na najlepszym sprzęcie bez potrzeby zamrażania własnych środków. Tego rodzaju abonamenty stanowią coraz popularniejszą alternatywę dla zakupu gotówkowego lub kredytu jako sposobu finansowania urządzeń niezbędnych do pracy. Ich zaletą są przede wszystkim korzystne warunki cenowe, a procedura abonamentowa jest dużo prostsza niż przy zawieraniu umowy kredytowej czy leasingowej.

Przeczytaj także