Superdekarz: SuperKids gotują! Książka online z przepisami testowanymi przez dzieci

Organizatorzy programu branżowego dla wykonawców dachów SUPERDEKARZ wydali limitowaną edycję książki „SuperKids gotują. Przepisy testowane przez dzieci”, która dostępna jest za darmo w formie online na portalu SUPERDEKARZ.PL.

Fot. Superdekarz
Fot. Superdekarz
Książka zawiera zbiór przepysznych potraw, które zostały polecone i własnoręcznie wykonane przez dzieci i wnuki uczestników programu SUPERDEKARZ. Autorzy przepisów otrzymali pamiątkowy egzemplarz albumowego wydania książki.

- Przesłane do nas przepisy na śniadania, obiady i desery są łatwe do wykonania i smakują dzieciom – mówi Małgorzata Lasota, Koordynator programu SUPERDEKARZ. – Mamy nadzieję, że z bezpłatnego wydania książki w internecie skorzysta wielu rodziców, zachęcając swoje dzieci do kulinarnych eksperymentów i dając im wielką radość ze zdobycia nowych umiejętności, które może podziwiać cała rodzina!
--
REKLAMA:
--
Radzenie sobie w kuchni, kreatywność i radość z gotowania dla innych to jedne z najbardziej docenianych na świecie umiejętności, co potwierdzają liczne programy telewizyjne dla amatorów i profesjonalistów. A zamiłowanie do dobrego jedzenia i wejście w świat kulinariów zaczyna się zwykle we wczesnym wieku.

Inspiracją do stworzenia zbioru przepisów „SuperKids gotują. Przepisy testowane przez dzieci” jest hasło XII edycji programu SUPERDEKARZ, zrzeszającego kilkuset najlepszych dekarzy w Polsce – Koneserzy Dobrego Smaku. Ten największy w kraju program dla wykonawców dachów od 12 lat proponuje szereg działań dla dekarzy – w tym szkolenia, rywalizację zawodową czy wsparcie techniczne, ale również wiele aktywności dla partnerek, dzieci i wnuków uczestników programu. Portal SUPERDEKARZ.PL stanowi z kolei centrum informacji o budowie i konserwacji dachów dla osób, które planują budowę lub są posiadaczami własnego domu.

Inicjatorem i patronem programu jest firma BMI Braas Polska, wiodący na rynku producent zintegrowanych systemów dachowych.

Bezpośredni link do książki: https://www.yumpu.com/xx/document/read/63646657/superdekarz-kids-przepisy-testowane-przez-dzieci

Przeczytaj także