Pokój dzienny - wystrój
 

Drewniane moduły 3D od Nobifloor

Nieoczywiste piękno wprost z natury to kwintesencja drewnianych modułów 3D, które nawiązują do świata figur geometrycznych: trójkątów, rombów, a także kwadratów. Niezwykłe załamanie światła sprawia, że naturalne drewno w takiej odsłonie zadziwia i zaskakuje niepowtarzalnym efektem. Drewniane moduły 3D od Nobifloor to propozycja dla miłośników ciepłych nut drewna zamkniętych w nowoczesnym designie. Premierowa kolekcja dekoracji ściennych dostępna jest w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.

Z innej galaktyki

O tym, że drewno ze swoją naturalną surowością, rysunkiem słojów, rys i niedoskonałości, tworzy we wnętrzu niepowtarzalny klimat, wiemy od wieków. Ale sztuką jest wykorzystać naturalny potencjał drewna tak, by powstało coś zupełnie nowego. Przełamanie schematów i konwencji w połączeniu z odwagą kreacji i wolnością tworzenia pozwoliło marce Nobifloor stworzyć niebanalną kolekcję modułów ściennych 3D, które zaskakują oryginalnością.

Fot. Nobifloor
Fot. Nobifloor

Moduły o profilu trójkątów równobocznych (Comet), kwadratów (Nebula) czy rombów równobocznych (Sun, Moon) tworzą niezwykle szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Dodatkowo istnieje możliwość dobrania koloru dekoracji ściennej tak, by idealnie komponowała się z barwą podłogi lub schodów. We wnętrzach minimalistycznych takie wykończenie ścian będzie motywem przewodnim całej aranżacji. Ów statement place ożywi wnętrze, nadając mu ciepły i jednocześnie nieco awangardowy charakter. W salonie inspirowanym stylem skandynawskim czy duńskim hygge świetnie sprawdzi się ściana z drewnianą szachownicą w trójwymiarze.

Ale projektanci i architekci wnętrz debiutancką kolekcję od Nobifloor wykorzystują także w aranżacjach glamour czy new classic. Okazuje się, że w towarzystwie złota i kryształowych kandelabrów supernowoczesne trójwymiarowe moduły ścienne prezentują się równie doskonale. Produktem, który zdecydowanie wyróżnia się z całej serii, jest Galaxy, który formą nawiązuje do diamentu. Wiele płaszczyzn załamujących światło i rozpraszających dźwięk sprawia, że od tych modułów 3D jak od żadnych innych trudno oderwać wzrok. Są niczym z innej galaktyki: wyjątkowe i niebanalne.

Fot. Nobifloor
Fot. Nobifloor

Mistrzostwo detalu

To, co wyróżnia drewniane moduły ścienne Nobifloor spośród innych produktów dostępnych na rynku, to niezwykle staranne wykończenie każdego panelu. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii produktu z tradycyjnym rzemiosłem drewniane panele 3D zachowują jednocześnie walory naturalnego drewna i oryginalnego wzornictwa. Specjalnie zaprojektowane maszyny CNC, wyposażone są w unikatowe strugi, które pozwalają na obróbkę drewna 3D. Ale to ręczne wygładzanie każdego modułu oraz wcieranie oleju satyny sprawia, że każdy element jest wykonany absolutnie perfekcyjnie.

--
REKLAMA:
--

Doskonałość funkcji

Moduły ścienne 3D o grubości 30 mm to nie tylko unikatowe wzornictwo, ale także świetna funkcjonalność. Dedykowane do wnętrz domowych, idealnie sprawdzą się na każdym podłożu ściany, sufitu, a w przypadku paneli FLAT także na podłodze, dając efekt geometrycznej podłogi w drewnie. Zdecydowaną zaletą całej serii jest łatwość montażu, do którego wykorzystuje się klej montażowy w kartuszach. Pielęgnacja nie wymaga specjalistycznych zabiegów, a jedynie użycia preparatów przeznaczonych do drewna olejowanego. Ponadto szybko i łatwo można zmieniać kolor modułów ściennych 3D, wykorzystując olej pielęgnacyjny. Atrakcyjna cena produktu (już od 700 zł netto za m.kw.) sprawia, że w każdym wnętrzu może zagościć elegancka i niebanalna ściana z drewnianych modułów 3D. Dobry design w doskonałym wydaniu nigdy się nie starzeje!

Fot. Nobifloor
Fot. Nobifloor

Nobifloor po raz kolejny udowadnia, że szlachetna aura drewna i nowoczesne wzornictwo tworzą niezwykle harmonijny duet. Reinterpretacja klasycznego piękna drewnianych płyt w trójwymiarowej odsłonie idealnie sprawdzi się we wnętrzach, w których mieszkają ponadczasowa elegancja i styl. Drewniane moduły ścienne 3D od Nobifloor dostępne są wyłącznie w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home .

Przeczytaj także