Ochrona - tematy pozostałe
 

Budka telefoniczna to ciche i bezpieczne rozwiązanie dla biur w czasie pandemii

Budka telefoniczna to ciche i bezpieczne rozwiązanie dla biur w całej Polsce zarówno podczas pandemii, jak i w okresie tzw. „nowej normalności”.

Fot. AQUSTEC
Fot. AQUSTEC

Budki telefoniczne do biur od kilku lat wyrastają jak grzyby po deszczu w polskich biurach, w ślad za trendem europejskim. Genezą powstania takiego rozwiązania jest potrzeba odizolowania pracownika od głośnego biura w sytuacji, gdy musi on przeprowadzić rozmowę telefoniczną w ciszy i pełnej koncentracji. W budce telefonicznej pracownik może prowadzić konwersację w spokoju, skupiając się wyłącznie na merytoryce rozmowy, a nie na szukaniu miejsca i warunków do jej przeprowadzenia.

Po okresie izolacji domowej, pracownicy powoli wracają z domów do biur. Potrzeba zapewnienia im komfortowych warunków do pracy i prowadzenia rozmów staje się ponownie aktualna. Okazuje się, że produkty takie jak budka telefoniczna czy budka do pracy indywidualnej HIDE dodatkowo izolują od środowiska biurowego i zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy przez cały dzień.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Klientów, producent budek telefonicznych i salek spotkań pod marką HIDE PHONE BOOTHS – firma AQUSTEC – stosuje lakier antybakteryjny, którym powlekane są uchwyt przy drzwiach budki oraz wewnętrzna półka. Dzięki zawartym w niej jonom srebra, powłoka antybakteryjna zmniejsza namnażanie bakterii aż o 99%. Lakier nie zawiera biocydów i nie emituje substancji niebezpiecznych dla zdrowia. Dodatkowo powłoka nie ściera się i jest odporna na działanie środków czyszczących.

Budkę telefoniczną można zamówić bezpośrednio na stronie internetowej www.hidebooth.com w łatwy i szybki sposób, co jest niewątpliwą wygodą dla zapracowanych office managerów i właścicieli Firm.


--
REKLAMA:
--

Przeczytaj także