Elektronarzędzia
 

Nowy wkrętak akumulatorowy ze sprzęgłem mechnicznym od Bosch

Bosch Go to uniwersalny wkrętak akumulatorowy idealny dla profesjonalistów wykonujących bardzo precyzyjne prace. Dzięki możliwości regulacji momentu obrotowego poprzez zastosowanie sprzęgła mechanicznego i funkcji podwójnego włączania Dual-activation, narzędzie to doskonale sprawdzi się przy drobnych pracach montażowych, instalacyjnych, elektronicznych i elektrycznych.

Fot. Bosch
Fot. Bosch

Główne zalety urządzenia:

- Tryb dual-activation: wystarczy docisnąć narzędzie lub nacisnąć włącznik aby rozpocząć pracę,
- Regulacja mocy: sprzęgło mechaniczne z mozliwością wyboru momentu obrotowego i z trybem maksymalnej wydajności,
- Precyzja i bezpieczeństwo: elektroniczny hamulec wymusza automatyczne wyłączenie wkrętaka, gdy -bit wyślizgnie się z gniazda wkręta,
- Proste ładowanie dzięki złączu micro USB: w momencie gdy pojemność baterii spadnie poniżej 33% dioda LED zaczyna migać.

Fot. Bosch
Fot. Bosch
Fot. Bosch
Fot. Bosch

Zastosowanie Bosch Go

Narzędzie Bosch Go jest odpowiednie do wielu profesjonalnych zastosowań. Szczególnie jeśli chodzi o precyzyjne prace instalacyjne. Dzięki kompaktowym wymiarom i precyzyjnemu sprzęgłu mechanicznemu, jest to doskonałe narzędzie dla profesjonalistów z branży elektrycznej, ale nie tylko.

Fot. Bosch
Fot. Bosch

Wkrętak dobrze sprawdzi się również w szeroko pojętych pracach serwisowych – np urządzeń elektronicznych. Pozwala na wkręcanie i wykręcanie małych wkrętów w miejscach, do których trudno byłoby dotrzeć dużą, standardową wkrętarką. Podobnie sprawa wygląda jeśli chodzi o prace montażowe. Mimo swojej kompaktowej konstrukcji narzędzie posiada wystarczającą moc żeby sprawdzić się np. przy skręcaniu mebli, natomiast możliwość regulacji momentu obrotowego pozwala na prace w drewnie. Z pomocą wkrętaka Bosch Go z powodzeniem wkręcimy wkręty do drewna o średnicy do 5 mm.

Nowy wkrętak akumulatorowy ze sprzęgłem mechnicznym od Bosch

--
REKLAMA:
--

Przeczytaj także