Marka Chapel Parket na targach DOMOTEX 2020

Już po raz 16. marka Chapel Parket zaznaczyła swoją obecność na jednej z najważniejszych imprezach targowo-wystawienniczych branży podłogowej, czyli DOMOTEX. Tematem przewodnim tegorocznych targów było hasło „Atmysphere”.

Fot. Chapel Parket
Fot. Chapel Parket

Doroczne, Międzynarodowe Targi Dywanów i Pokryć Podłogowych DOMOTEX odbywały się w Hanowerze, w dniach 10-13 stycznia. Podczas trwającego 4 dni wydarzenia, swoje produkty zaprezentowało ponad 1500 firm, w tym również marka Chapel Parket - Międzynarodowe Targi DOMOTEX to doskonała okazja do spotkania się w gronie osób związanych z branżą podłogową. Cieszymy się, że marka Chapel Parket już po raz 16. uczestniczyła w tym ważnym wydarzeniu. Jest to z jednej strony okoliczność do wielu ciekawych rozmów i dyskusji, ale także perspektywa na poznanie trendów i nowych kierunków oraz wyznaczenia sobie celów na kolejny rok. Już od wielu lat marka Chapel Parket to synonim stylizowanych podłóg, rozpoznawalność i znajomość naszych produktów również nas cieszy. Teraz umacniamy naszą pozycję na arenie międzynarodowej i takie inicjatywy, jak DOMOTEX są niewątpliwie dobrym kierunkiem. - komentuje Paweł Bekas, ekspert marki Chapel Parket.

Fot. Chapel Parket
Fot. Chapel Parket
Fot. Chapel Parket
Fot. Chapel Parket

Motywem przewodnim było hasło „Atmysphere”, czyli termin opisujący wpływ podłóg na nasze samopoczucie. Naturalne drewno posiada właściwości higroskopijne, co oznacza, że dosłownie wpływa na atmosferę w pomieszczeniu. Reguluje poziom wilgoci w powietrzu i tworzy mikroklimat. Ponadto posiada przyjemny zapach i jest ciepłe w dotyku. O walorach posiadania drewna nie trzeba było przekonywać odwiedzających, których jak co roku nie brakowało.

Ekspozycja marki stanęła w hali 13, przy miejscu nr E81. Przestronne stoisko przykuwało wzrok odwiedzających obrotowymi ekspozytorami, paletą barw umieszczoną na jednej ze ścian, podłogą wykonaną z kasetonów z kolekcji Chapel Minster, a także detalami z naturalnego drewna. Wszystko razem tworzyło niesamowitą ekspozycję, którą chętnie odwiedzali goście hanowerskiego show. - Z pewnością dużym atutem tego wydarzenia jest fakt, że na stałe wpisało się ono w kalendarz imprez związanych z branżą. Każda licząca się marka pojawia się w Hanowerze, by zaprezentować swoje produkty. Jest to doskonała okazja, by dobrze rozpocząć rok – z nową energią, pomysłami i zaangażowaniem wielu osób. - dodaje Sebastian Kos, ekspert marki Chapel Parket.
--
REKLAMA:
--
Kolejna odsłona targów DOMOTEX będzie miała miejsce w dniach 15-18 stycznia 2021 roku. Natomiast w tym roku marka Chapel Parket będzie jednym z wystawców podczas Warsaw Build, które odbędzie się w listopadzie.

Przeczytaj także