Wykończenia ścian wewnetrznych
 

Kolekcja płytek House of Tones od Tubądzin

Ceramika Tubądzin w kolekcji House of Tones, będącej częścią nowej linii płytek w formacie 33x90, zawarła wyjątkowe dekoracje wykonane z wykorzystaniem najcenniejszych jubilerskich metali – platyny i złota. Dzięki nim wnętrze nabiera cech wysublimowanej elegancji.

Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin

Jednymi z wyróżniających się elementów kolekcji House of Tones są dekory ścienne. O ich wyjątkowości świadczy fakt, że linie zdobiące powierzchnię, w zależności od wariantu kolorystycznego, pokryte zostały złotem bądź platyną. Matowe tło płytek potęguje wizualne doznania, związane z mieniącymi się w świetle drogocennymi zdobieniami. Wykorzystanie tych kruszców sprawia, że przestrzeń staje się wytworna, a jednocześnie stonowana i elegancka.

Motywem przewodnim kolekcji House of Tones jest zwiewność i lekkość naturalnych tkanin. Fakturę płytek zdobi strukturalny nadruk, inspirowany motywami splotów lnu i bawełny. Kolorystyka utrzymana w ciepłych barwach beży, szarości, przydymionego błękitu i granatu jest uwydatniana przez złote i mosiężne dodatki. Nadają one wnętrzu prestiżu i wytwornej, subtelnej elegancji. Na atrakcyjność aranżacji wpływa także mozaika ścienna, tworząca bardzo modny wzór chevronu, który sprawia, że przestrzeń staje się „miękka” i przytulna.

Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin

Jednym z wariantów kolorystycznych kolekcji House of Tones jest stonowana szarość, która przywodzi na myśl platynę. Faktura tego najcenniejszego jubilerskiego kruszcu nadaje wnętrzu dystyngowanego wyglądu. Monochromatyczny design urozmaicają nieregularne wzory, które dynamizują wizualny odbiór aranżacji, nadając jej zwiewności i lekkości. W zależności od wariantu kolorystycznego, zdobienia pokryte zostały platyną (dekor ścienny House of Tones White) lub złotem (dekor ścienny House of Tones Beige). Te wyjątkowe faktury bardzo dobrze współgrają z innymi kolorami, stanowiąc idealne tło dla akcentów wizualnych o żywej kolorystyce. Charakterystyka płytek pozwala także na wykorzystanie ich jako przewodniego motywu aranżacyjnego. Dużą uniwersalność kolekcji House of Tones zapewnia także format produktu - 33x90 cm.
--
REKLAMA:
--
Umiejętnie wykorzystanie faktur metali szlachetnych może sprawić, że wnętrza naszych mieszkań i domów staną się wytworne i niezwykle eleganckie, a jednocześnie nie będą razić w oczy bizantyjskim przepychem. Zestawienie stonowanych pastelowych barw z mieniącymi się w świetle złotymi i platynowymi powierzchniami ożywi przestrzeń i nada jej unikalnego klimatu.

Przeczytaj także